Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Lžíce STAUB s dřevěnou rukojetí

Výrobce Staub

Kód zboží 40503-105

345 Kč

Skladem více než 6 ks

Doručíme do 2 pracovních dnů

Dekor černá matná

Materiál silikon, rukojeť z akátového dřeva

Rozměr D.30 cm, Š.7,4 cm

Rozměr složený nezanechává poškrábání na litině

Údržba doporučeno pouze ruční mytí

Použití silikon je odolný vůči teplu až do 220 ° C

Popis

Víceúčelová lžíce STAUB s dřevěnou rukojetí je vyrobena z černého matného silikonu a akáciového dřeva. Vysoce kvalitní materiál má několik výhod: silikon je tepelně odolný až do 220°C a nezanechává škrábance na litině ani nepřilnavém povrchu. Rukojeť z akátového dřeva nejen dobře vypadá, je také ergonomicky navržená a má otvor pro zavěšení. Tuto multifunkční lžíci lze použít pro většinu kuchařských úkolů, jako je přesun ingrediencí ve smažení, obracení smažených brambor, míchání zeleniny, zvedání jídla z pánve a podávání u stolu. Jeho trojúhelníková hlava pojme více jídla než servírovací lžíce a tvar usnadňuje použití na pánvi nebo čtvercové keramické misce. Tato multifunkční lžíce by se klidně mohla stát nejpoužívanějším náčiním ve vaší kuchyni a budete se divit, že  jste se bez ní doposud obešli.

S novou sérií kuchyňských pomocníků doplňuje STAUB svůj kuchyňský sortiment. Design je ergonomický, funkční a zároveň krásný a dělá z nádobí harmonický doplněk k ostatním produktům STAUB v kuchyni i na stole. 

 

-       Vysoce kvalitní odolný materiál

-       Tepelně odolná do 220°C

-       Černý, matný silikon, vhodný na litinové, keramické i na nepřilnavé povrchy

-       Ergonomická rukojeť z akáciového dřeva

-       Doporučení: ruční mytí

-       Design by DUST

 

Značka STAUB: perfektní, inovativní, jedinečný a tradiční. Domovem značky STAUB je Francie, země proslulá po celém světě svou kulinářskou tradicí a opravdu dobrým jídlem. Merville na severu Francie je místem, kde STAUB vyrábí vysoce kvalitní litinu spojením tradičního řemesla s nejmodernější technologií. Dále ve svém sortimentu nabízí jedinečné a vysoce funkční kuchyňské pomocníky.