Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Obracečka STAUB s dřevěnou rukojetí

Výrobce Staub

Kód zboží 40503-102

395 Kč

Skladem > 6 ks

Doručíme do 2 pracovních dnů

Dekor černá matná

Materiál silikon, rukojeť z akátového dřeva

Rozměr D.31 cm, Š.8,4 cm

Rozměr složený nezanechává poškrábání na litině

Údržba doporučeno pouze ruční mytí

Použití silikon je odolný vůči teplu až do 220 ° C

Popis

Obracečka STAUB s dřevěnou rukojetí je součástí nové řady kuchyňských potřeb STAUB, která byla vyvinuta s ohledem na estetiku a funkčnost. Černý matný silikon je šetrný k litinovým hrncům a pánvím STAUB: je vhodná na nepřilnavé povrchy, nepoškrábe litinové ani keramické výrobky a je odolná vůči teplu až do 220 °C, takže obracečku můžete použít i na vaření. Dlouhá rukojeť je ergonomicky navržena a vyrobena z akáciového dřeva, což jí dodává výjimečný vzhled a pocit v ruce. Plochá hlava této špachtle snadno klouže pod pokrmy, jako jsou grilované ryby nebo palačinky, zatímco přední hrana krájí měkká jídla, jako jsou lasagne, tudíž s ní snadno můžete podávat jednotlivé porce.

S novou sérií kuchyňských pomocníků doplňuje STAUB svůj kuchyňský sortiment. Design je ergonomický, funkční a zároveň krásný a dělá z nádobí harmonický doplněk k ostatním produktům STAUB v kuchyni i na stole. 

 

-       Ideální pro otáčení, porcování a servírování

-       Černý, matný silikon, vhodný na litinové, keramické i na nepřilnavé povrchy

-       Ergonomická rukojeť z akáciového dřeva

-       Doporučení: ruční mytí

-       Design by DUST

 

Značka STAUB: perfektní, inovativní, jedinečný a tradiční. Domovem značky STAUB je Francie, země proslulá po celém světě svou kulinářskou tradicí a opravdu dobrým jídlem. Merville na severu Francie je místem, kde STAUB vyrábí vysoce kvalitní litinu spojením tradičního řemesla s nejmodernější technologií. Dále ve svém sortimentu nabízí jedinečné a vysoce funkční kuchyňské pomocníky.